>

Prohlášení o přístupnosti - Obec Malínky

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Prohlášení o přístupnosti

Obecní úřad


Informační portál Obce Malínky je vytvořen s respektem k pravidlům přístupnosti a bezbariérovosti tak, aby splňoval všechny zásady přístupnosti dle platných legislativních norem a technologických standardů, zejména pak zákon č. 365/2000 Sb. o informačních systémech veřejné správy a zákon č. 99/2019 Sb. o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací.

Uveřejňované informace jsou publikovány s využitím značkovacího jazyka HTML5, vzhled je formátován s využitím stylového předpisu CSS a některé prvky pro zvýšení uživatelského komfortu využívají JavaScript a s ním populární open-source knihovn
y.

Velikosti písma jsou uvedeny v relativních jednotkách a je možné je dle potřeby zvětšit uživatelským nastavením. Portál nepracuje s cookies a jeho obsah je dostupný ve většině dostupných internetových prohlížečů. V případě prohlížečů starších verzí (např. Microsoft Internet Explorer 6) jsou povoleny drobné odchylky v zobrazení poskytovaného obsahu, ale obsah je uživateli plně přístupný.

Odkazy v textu jsou vyznačeny podtržením.

Některé publikované informace jsou dostupné v newebových formátech a to zejména tam, kde je to k jejich rozsahu nebo složitému formátování vhodné s ohledem na uživatelský komfort. Dále se může jednat o případy, ve kterých se předpokládá časté stahování souboru a následná práce s ním v off-line režimu. Takové informace jsou primárně publikovány ve formátu PDF, alternativně pak ve formátech Microsoft Office.
U dokumentů třetích stran zveřejňované na úřední desce, které jsou jen v obrazovém módu a to např. ve formátu jpg, nebo uzamčený pdf nemusí být text elektronicky prohledavatelný. Dokumenty třetích stran, které  jsou na úřední desce zveřejňovány jsou označeny kdo je poskytovatel tohoto dokumentu.
Prohlížeče souborů newebových formátů volně ke stažení:

   Formát PDF

  
Formáty MS Office
   Formát ZIP


Kontakt na správce webu:

info@malinky.cz

 
Weather Underground PWS IMALNKY2
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky